Co všechno neodnesl čas …

Titulní strana knihy Co všechno neodnesl čas …
Autor: 
Josef Jan Dvořáček a kolektiv spoluautorů členů Společnosti pro historii potápění ČR
Vydavatel: 
Moravapress, s.r.o.
Rok vydání: 
2014
Jazyk: 
Čeština

Historický obrazový a písemný záznam osobních vzpomínek 27 členů Společnosti pro historii potápění ČR (dále jen HDS ČR) od prvních začátků potápění až po současnost. Každý z autorů, který přispěl do této jedinečné publikace HDS CZ, měl příležitost vyjádřit své vzpomínky na svůj první potápěčský křest, na kamarády, kteří jej přivedli k potápění a se kterými prožil nejhezčí zážitky nad i pod vodou.

Své vzpomínky každý doplnil fotografiemi. Kniha je o to cennější, že se v ní nezapomnělo na kamarády, kteří již mezi námi nejsou, a na které rádi vzpomínáme. Byla to léta strávená v potápěčských klubech tehdejšího Svazarmu.

Shromážděním podkladů od jednotlivých členů společnosti se s velkým nadšením ujal Josef Jan Dvořáček a následně je utvořil do nádherné vzpomínkové knihy, za což mu patří veliký dík.

Bibliografie:

DVOŘÁČEK, J. Josef a kolektiv autorů Společnosti pro historii potápění ČR; (2014) Co všechno neodnesl čas….  Vytištěno v tiskárně Moravapress, s.r.o., Ostrava v roce 2014. 1. vydání, 200 výtisků, 314 str. + obal. Rozměr 320x230 mm, tisk na křídovém papíru. Hmotnost knihy: 1320 g.

Titulní strana knihy Co všechno neodnesl čas …
Předmluva knihy Co všechno neodnesl čas …
Seznam autorů knihy Co všechno neodnesl čas …
Ukázka z knihy Co všechno neodnesl čas …
Ukázka z knihy Co všechno neodnesl čas …
Zadní strana knihy Co všechno neodnesl čas …